6 Korzyści z wiatrówki vs Tradycyjnego broni.

6 Korzyści z wiatrówki vs Tradycyjnego broni

Sześć korzyści z wiatrówki w porównaniu do tradycyjnej broni palnej.

Czy naprawdę istnieje miejsce dla wiatrówek porównaniu z potężnych broni palnej?

Czy wiatrówki nadaje się tylko do strzelania strategia i pomocne wskazówki dla zakładów piłkarskich puszki albo umieszczenie otworów w tarczach papierowych? Więcej wiatrówki recenzji.

Uważamy, że jest to miejsce dla nowoczesnych karabinów lotniczych.

Wiele wiatrówki są bardzo nadaje się do polowania na drobną zwierzynę, takich jak wiewiórki królików i ptaków.

Oto top 6 korzyści z wiatrówki w stosunku do tradycyjnych broni palnej

1 amunicja nie ulegnie pogorszeniu z upływem czasu jako amunicji karabinu powietrza jest po prostu nie istnieją pellet podkłady proszki lub przypadki martwić.

2 / łatwiej jest właścicielem używanie wiatrówki sprężone powietrze przeciwstawić paletę i nie podkładu i pudru jak broni palnej, więc większość stanów w USA nie zarejestrować się i wpłacić pieniądze klasyfikują wiatrówek jak broń palna.

3 / Dobra jakość powietrza pistoletu znajdziesz jest rzeczywiście bardziej dokładne niż broni palnej aż do odległości około 50 jardów.

4 / można kupić w bardzo przystępnej cenie, a nawet ważniejsze granulki są wyjątkowo tanie. Im więcej ćwiczysz, tym lepiej cel będzie z wiatrówki nie musisz się powstrzymywać po prostu ćwicz.

5 / Większość granulki tracą prędkość po około 50 jardów, która sprawia, że ​​bezpieczne dla fotografowania.

6 karabiny / powietrze są stosunkowo ciche. Co oznacza, że ​​wypalanie pistoletem nie drażnić sąsiadów i kiedy polowanie jest mniej prawdopodobne, aby odstraszyć inne gry.

Projekty i systemy broni pneumatycznej

1 / system pompy powietrza: pompa powietrza: niektóre karabiny wymagają ponad pięć pomp osiągnąć wystarczającego ciśnienia w zbiorniku. polski klient Podczas gdy inne strzelby wymagają jedynie pojedynczej pompy, aby osiągnąć żądane ciśnienie powietrza.

2 / system zbiorników powietrza: wysokie ciśnienie napełnione kaseta powietrza popycha paletę z lufy. Zaletą tego systemu jest to, że pozwala na półautomatyczne wypalania.

3 / Wiosna & tłoka: lufa jest uszkodzony lub przechylił ściskając sprężynę, gdy spust jest aktywowany sprężynę zwalniającą zmusza tłok, za które spręża powietrze, które powoduje, że paleta z lufy. Różniących kalibru.

0,177 kalibru jest bardzo szybki kalibru z maksymalną prędkością ponad 1250 FPS tego kalibru może łatwo być najbardziej popularny i nadaje się do polowania na małą konkurencję gry praktyki Strzelectwa i plinking dla zabawy.

20 kaliber tego medium kalibru waga z niższej prędkości nie jest bardzo popularny w USA przestanie uzyskania sprzęt strzelecki i dodatkowe granulki mogą być trudniejsze

22 kaliber jest największym powszechnie stosowane kaliber i wystrzeliwuje ciężkich granulki prędkość tych karabinów jest niższa niż mniejsze .177 klasy zazwyczaj w zakresie od 650 do 1250 fps FPS, ale mają większe problemy z powodu wpływu na masę palety.

Co to jest prawo wiatrówki do polowania?

Odpowiedź jest oczywiście to zależy od gry, która pojawi się na polowanie. Polowanie z wiatrówki.skoki motorsport

0,177 kalibru jest w porządku dla ptaków wyjaśnia zakład systemowy wiewiórki i króliki. Jeśli będzie polowanie większych zwierząt trzeba będzie cięższe peletów dostarczanych przez otwór 22 kalibru. Upewnić się, że prędkość jest wyższa niż 650 FPS. Wiele karabinów, które są dostępne w rozsądnej cenie są często brakuje w jakości zakres mocy dla małej polowanie idealny zakres byłby 4 x 32 mm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *